Rusza rekrutacja do Placówki Wsparcia Dziennego „Centrum rozwoju dzieci i młodzieży „Horyzont”

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęła się rekrutacja uczestników do Placówki Wsparcia Dziennego w Piekielniku, która powstaje w ramach projektu Stowarzyszenia Przyjazna Dolina Raby i Czarnej Orawy realizowanego w partnerstwie z naszym stowarzyszeniem. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Rekrutacyjnym oraz o wypełnienie dokumentów aplikacyjnych i złożenia ich w biurze projektu pod adresem: Rokiciny … Czytaj dalejRusza rekrutacja do Placówki Wsparcia Dziennego „Centrum rozwoju dzieci i młodzieży „Horyzont”

Placówka Wsparcia Dziennego „Centrum rozwoju dzieci i młodzieży „Horyzont”

Miło nam poinformować, iż nasze Stowarzyszenie jest partnerem Stowarzyszenia Przyjazna Dolina Raby i Czarnej Orawy, w realizacji projektu pn. „Placówka Wsparcia Dziennego” dofinansowanego ze środków Unii Europejskie tj. z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie dostępu do usług społecznych tj. usług wsparcia rodziny skierowanych … Czytaj dalejPlacówka Wsparcia Dziennego „Centrum rozwoju dzieci i młodzieży „Horyzont”

Wakacje 2021!!

Kochani, ruszają zapisy na półkolonie letnie w terminie 14.07-20.07.2021 r. Półkolonie będą pod dwoma hasłami tematycznymi „Mali odkrywcy” oraz „Wakacje z przygodą”. Wszelkie informacje na temat półkolonii znajdą państwo na poniższych plakatach. Zapisy trwają do 18.06.2021 r. do godz. 18.00. pod numerem telefonu 531 428 861. W przypadku braku wolnych miejsc na obozie decydująca będzie … Czytaj dalejWakacje 2021!!

Konkurs plastyczny pn. „Zima na Podhalu”

Nowotarskie Centrum Rozwoju Perspektywy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Zima na Podhalu” Celem konkursu jest: – dostrzeganie piękna zimy, – rozwijanie kreatywności i wyobraźni dzieci, – promowanie działalności plastycznej jako formy ekspresji, – kształtowanie wrażliwości estetycznej dzieci. Pracę konkursową można wykonać dowolną techniką.  Konkurs zostanie rozstrzygnięty  w dwóch kategoriach wiekowych: 4-8 … Czytaj dalejKonkurs plastyczny pn. „Zima na Podhalu”

WARSZTATY DLA RODZICÓW NIEMOWLĄT

Jak prawidłowo dbać o niemowlę,jakich błędów unikać, jak wspierać je we wkraczaniu w kolejne etapyrozwoju – o tym wszystkim możecie się Państwo dowiedzieć na autorskichwarsztatach „Co z tym Maluszkiem?” prowadzonych przez Pracownię Logopedyczną MOWA we współpracy z Nowotarskim Centrum Rozwoju „Perspektywy”. Zajęcia zostaną przeprowadzone przez specjalistów: fizjoterapeutę, neurologopedę orazterapeutę integracji sensorycznej: Anetę Klimecką, Zuzannę Parę oraz Dagmarę Rapacką-Starmach.

zapraszamy do składania ofert na realizację nauki jazdy konnej

Stowarzyszenie Perspektywy zaprasza do składania ofert na realizację półkolonii dla uczestników projektu pn. Nowotarska Placówka Wsparcia Dziennego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w ZAPROSZENIU NR 1/07/2020. Oferta_formularz półkolonie konie Oferta_zaproszenie konie

Zapraszamy do składania ofert na realizację półkolonii sportowej

Stowarzyszenie Perspektywy zaprasza do składania ofert na realizację półkolonii dla uczestników projektu pn. Nowotarska Placówka Wsparcia Dziennego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w ZAPROSZENIU NR 2/06/2020. FORMULARZ DO ZAPROSZENIA 2 06 2020 ZAPROSZENIE NR 2 06 2020

Ferie z nartami

Stowarzyszenie Perspektywy zaprasza do składania ofert na organizację ferii z nartami dla uczestników projektu pn. Nowotarska Placówka Wsparcia Dziennego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W ramach ferii z nartami chcemy by nasi podopieczni nauczyli się lub szlifowali swoje umiejętności jazdy na nartach przez okres … Czytaj dalejFerie z nartami